top of page
1c
2cc
3c
4c

USŁUGI

USŁUGI

    Restauracja to rozwiązanie dla miłośników zabytkowych samochodów i innych pojazdów, wysoko ceniących wyjątkowość. Stary pojazd może być również dobrą inwestycją. Fakt, że zakupiony pojazd jest stary, nie stwarza jego wartości. Pojazd nabiera wartości po jego starannej restauracji, obróbce lub wymianie zużytych i rdzawych elementów. Wykonanie odpowiednich prac restauracyjnych i odtworzenie początkowego stanu zabytkowego pojazdu zwiększa jego wartość do kwoty pieniężnej, często znacznie przewyższającej koszt zakupu i restauracji. Takie eksponaty każdego roku stają się coraz droższe.

    Odtworzenie nadwozia to najtrudniejsza, najwięcej czasu i wysiłku wymagająca praca. Rzadko wystarczy przemalowania zewnętrznej części. Aby prawidłowo odrestaurować auto lub inny pojazd, należy przejść szereg procesów:
 

·         Demontaż pojazdu;

·         Piaskowanie nadwozia;

·         Prace spawalnicze w celu naprawy miejsc uszkodzonych przez rdzę;

·         Pokrycie epoksydowe;

·         Poszukiwanie nieodwracalnie uszkodzonej części lub jej wyprodukowanie z zachowaniem autentyczności;

·         Ponowne malowanie;

·         Pokrycie dna powłoką antykorozyjną.


    Doprowadzenie elementów wnętrza do ich początkowego stanu obejmuje szereg prac, które koniecznie trzeba wykonać: przerabianie lub wymiana tapicerki foteli i drzwi, sufitu i wykładziny.  Odtworzenie kierownicy, deski rozdzielczej oraz innych elementów wnętrza, ocena funkcyjna i uregulowanie przycisków i innych urządzeń.

    Naprawiamy silniki i karoserie. Badamy i dokładnie sprawdzamy wszystkie ich elementy, w razie potrzeby naprawiamy, restaurujemy lub wymieniamy na inne. Zatem pełny proces restauracji obejmuje szeroki zakres procesów, wymagających skrupulatnej pracy i poświęcenia.

    UAB Retroshtern świadczy usługi restauracyjne i może dać drugie życie Twojemu pojazdowi lub oddzielnej jego części. Wszystkie prace wykonujemy za pomocą nowoczesnego sprzętu i doświadczonych specjalistów.

bottom of page